17'' opc jantlarımızı taktık

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 17'' opc jantlarımızı taktık

adRe J link' Alıntı:
İsmail kardesim masallah :) pantolon nickine ne oldu :)
kardeşim tekrar tekrar üye ol belki dedim isimde bi gudubetlik vardır :) sagolasin.

batu link' Alıntı:
öncelikle arkadaşa hayırlı olsun.. Yalnız,  Ulaş bey bence sizin 19" jant çok daha güzel, hatta harika  :)

ulas79 link' Alıntı:
Maşallah,güzel olmuş
Teşekkürler

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel yakışmış...

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

Hocam çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Reklama girer mi bilmiyorum ama nereden aldınız bantları. Benim araçta astroid gri. Bu renkte bir jant arıyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Hocam çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Reklama girer mi bilmiyorum ama nereden aldınız bantları. Benim araçta astroid gri. Bu renkte bir jant arıyorum.

Teşekkürler. sanıyorum olmaz malum siteden bakıp aramıştım. Volkan Palabıyık Fatih'te Volkan jant pirelli bayi sanırsam. ben istanbul'a gitmedim kargo ile gönderdiler. rakamdaki küsürat o yüzden oldu biraz, çokta pazarlık etmedim.
alıp orda ücretsiz montaj yaptırmak mantıklı, kışlık lastik almış olduğum bayi yazlık lastik değişimine gidince ücretsiz jantı lastiği değişti bana bi o artısı oldu.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

Eyvallah hocam sağolun. Ben de mersindeyim zaten internetten mi aldınız o zaman? Ben de mecbur alıp burada taktircam yakınlarda bulamazsam. Tekrar teşekkürler

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Eyvallah hocam sağolun. Ben de mersindeyim zaten internetten mi aldınız o zaman? Ben de mecbur alıp burada taktircam yakınlarda bulamazsam. Tekrar teşekkürler

Rica ederim, internetten aldim cihan bey daha doğrusu telefonla görüştüm istediğim jantı ilanda da vardı zaten teyit ettim malum ebatları vs. adresime  kapıda ödemeli gönderdiler. jantları teslim alıp parasını ödedim.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

Anladım hocam. Peki montaj sonrasında aracın gidişinde ön düzeninde bir problem ya da aşırı bir iyileşme oldu mu? Bir de lastik basınç sensoru falan aynen çalışıyor mu?

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde kafamda bu sorular vardı hiç bir problem olmuyor. daha önce sensörle ilgili sorular sormuştum. opelin basınç sensörü gerçekten toyotanın renoların sensörlerine bin basarmış görmüş oldum.bu söylememin nedeni bi çok tanıdığımın jant değişimde sensör problemlerini yaşadığını biliyorum. astranin ki sağlam sıkıntı yok :)
jantların yanında bilezikleri geliyor bende pek anlamam bunlardan ama, jantı oturtmadan koyulan sert plastik bir malzeme var o zaten araca bire bire uyumlu geliyor. denedik gram oynama yok. lastikçinin dediğini söylüyorum bilezikte boşluk olursa yalpa yapar falan demişti.
Bir iyileşme yok ben pek farketmedim görüntü haricinde :) ama kötüleşme titreme yalpa falan bişi olmadi bir de kışlıklarıda çıkarıp yazlıkları taktım ya zaten olumlu bir değişiklik geliyor baştan , 1 ay oldu takalı. bir de orijinal somunlarını sıktık ve yine somun kapaklarını taktık daha şık oldu.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel günlerde kullan  greatt