1.6t İnsignia yazılım

GsLee

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamun aleyküm ben bi konu hakkında sizden fikir almak istiyorum 2012 1.6t insigniam var bu araca dr ecuda soft bi yazılım attırsam hız için falan degil sadece şehir içinde birazdaha seri olmak için biliyorsunuzki nerdeyse 1.7ton bir araba haliyle 1.6 motor biraz hantal kalabiliyor yazılımı attırsam avantajları dezavantajları neler olur uzun vadede sorun yaratırmı bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamun aleyküm ben bi konu hakkında sizden fikir almak istiyorum 2012 1.6t insigniam var bu araca dr ecuda soft bi yazılım attırsam hız için falan degil sadece şehir içinde birazdaha seri olmak için biliyorsunuzki nerdeyse 1.7ton bir araba haliyle 1.6 motor biraz hantal kalabiliyor yazılımı attırsam avantajları dezavantajları neler olur uzun vadede sorun yaratırmı bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
Bence orj. Bin ha ben yaptırcam diyorsan egzozda dahil sport kat kn kutu ici filtre yazılım attır tek yazılım yapma bildiğim kadarıyla sadece yazılım la 220 oluyor

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Yazılım işi aslında basit bir iştir. Yazılımı atmadan önce Kaan beyinde dediği gibi tam performans almak ve aynı zamanda yakıt tasarrufunda bulunmak istiyorsanız egzoz ve kutu içi KN filtre ile gerçekten çok çok iyi sonuçlar alabilirsiniz fakat şunu unutmayın yazılım sadece daha hızlı, daha güçlü olacak, yakıt tasarrufu yapacak anlamına gelmez atmış olduğunuz yazılım aracın bütün sisteminde oynama olacak demek kısacası sert kullanırsanız 100 bin km yapacak olan parçalar 60 70 bin km de değişmek isteyecek son olarakta tabiki yazılımı atan şirket çok çok iyi olmak zorunda internetten indirip arabanıza hemen at olmamalı yapan kişi SİZİN ARACINIZA GÖRE tek tek girmeli bütün yazılımı.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
En başta şanzımanın maks. kaç tork kaldırdığını araştırın eğer tölerans fazlaysa bütün yazılımlarda çıkan sorunlar sizin aracınızdada çıkar ama şanzıman torku kaldırmıyorsa her an eli kulağında bekleyen arızanız olacaktır.

İnsgnia için gmnin ürettirdiği remus son susturucu varsa servisten onu alın katalitik konvertör yerine susturucular var onu taktırın kutu içi filtre oil catch can ve emme hattının temizlenmesiyle aracınız serileşir. Bundan sonra yine istediğiniz performans olmuyorsa aracınızda hata yoksa bu güncellemelere göre yazılım yapılabilir.

Not: İntercoolera içeriden su püskürtme sistemi yapabilirsiniz dur kalk trafikte ve rampada fark hissediliyor.