1.6 Dizel orijinal filtre üreticileri ?

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım 1.6 dizel 136 hp araç için bakım araştırması yapıyorum. Orijinal Gm logolu filtreler pahalı özellikle de mazot filtresinin fiyatı aşırı yüksek. Gm firması filtreleri kime ürettiriyor biliyor musunuz ? Mann, Bosch, Wunder, Filtron gibi markalar mevcut. Siz hangi markayı tercih ediyorsunuz bilgi alışverişi yapalım istedim. Şimdiden teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Mann da orj üreticidir man kullanın opelde bosch önermiyoruz üstad wunder güzel kaliteli ve nispeten man ve gm ye göre uygun bana kalırsa imkan varsa man alın yoksa wunder 'le devam

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Eyvallah teşekkürler. Farklı görüşü, bilgisi olan arkadaşları da bekliyoruz. Konuşalım, paylaşalım, öğrenelim arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

burakabali67

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Wunder en dandik filtredir. İsmine bakmayın özbeöz türk malıdır. Paranız yeterse mann yetmezse filtron olabilir. Filtron ile mann birleşti. Çek cum. Yada polonya menşeili kaliteli ürünleri var.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve İlkerhg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Wunder en dandik filtredir. İsmine bakmayın özbeöz türk malıdır. Paranız yeterse mann yetmezse filtron olabilir. Filtron ile mann birleşti. Çek cum. Yada polonya menşeili kaliteli ürünleri var.
Üstad uyandırdın filtron ile karıştırdım ben gm man filtron sıralama

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti aracımda yağ filtresine önem veririm
Yağ filtresi filtron kullanırım filtron polonya üretilir

Hava,polen ve mazot filtresi wunder kullanırım bulunduğum bölge çok tozlu 7 ay da bir hava filtresi doluyor ve degisiyorum en kaliteli filtreyi de alsam doluyor
Wunder filtreleri uygun internetten alıyorum
Wunder markası yağ filtresi hariç güzel filtredir
Wunder Yağ filtresi contasi Iyi degil yağ bakımı gelmeden conta yağ kaçırıyor contası dışında yağ filtre ile ilgili bir sorun yaşamadım

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
knecht mann harici kullanmayın derim
Yerinizde olsam Yakıt filtresi gm alirdm

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Gmnin ürettirdiği markayı filtrenin üzerine bakarak bulabilirsiniz 1.3lerde gm boscha ürettiriyor mazot filtrelerini, hava ve polen mann, yağ filtreside purflex yada ufidir.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
knecht mann harici kullanmayın derim
Yerinizde olsam Yakıt filtresi gm alirdm
Hocam gm yakıt filtresi internet sitelerinde 350-400 lira. Gerçekten bizim ülkemizde ne kadar da pahalı. Bir filtre 400 tl olur mu?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hocam gm yakıt filtresi internet sitelerinde 350-400 lira. Gerçekten bizim ülkemizde ne kadar da pahalı. Bir filtre 400 tl olur mu?
Araştırdığım kadarıyla gm damgalı olanlarda mann marka boşuna o kadar vermeyin 150 tl civarı

• Beğen
Tepkiler: umuthoca