1.4 turbo nasıldır

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba Astra k 1.4 turbo alma arefesindeyim bu motor çok sorunlu olduğu söyleniyor bu motoru kullananlar sorun yasadiysa yada yasamayanlar motorla ilgili bilgi verirse sevinirim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba Astra k 1.4 turbo alma arefesindeyim bu motor çok sorunlu olduğu söyleniyor bu motoru kullananlar sorun yasadiysa yada yasamayanlar motorla ilgili bilgi verirse sevinirim
Vay grubunda ki gibi piston kırmq kadar sorunlu değil sadece koyduğun yağ önemli yanlış yağ zarar veriyor ve sürekli yığdırarak gezmiyorsan bakım da zamanında olursa sorun çıkarmaz

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Vay grubunda ki gibi piston kırmq kadar sorunlu değil sadece koyduğun yağ önemli yanlış yağ zarar veriyor ve sürekli yığdırarak gezmiyorsan bakım da zamanında olursa sorun çıkarmaz
Günlük 10+10 işe gidiş gelişim var şuan dizel aracım var 2 bin devir civarında kuanirim onun altına dusmem bakım zamanini aksatmam daha önce yaparım bunlar dikkat ettiğim şeyler ama internette çok fazla piston kırma şikayeti var o yüzden aklımda soru işareti var

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Günlük 10+10 işe gidiş gelişim var şuan dizel aracım var 2 bin devir civarında kuanirim onun altına dusmem bakım zamanini aksatmam daha önce yaparım bunlar dikkat ettiğim şeyler ama internette çok fazla piston kırma şikayeti var o yüzden aklımda soru işareti var
Dediğim gibi üstad durum yağ çok önemli ve yığdırmadan kullancan dexos 1 gen2 özellikli yağ olucak

• Beğen
Tepkiler: Readerps

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bizde var aktif kullanıyoruz herhangi bir sorun çıkarmadı. Yağını, suyunu, filtresini zamanında yaptırıyorum. Zaman zaman dip gaz kullanıyorum zaman zaman yavaş yavaş kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı çıkmadı araç 21.000 km'de henüz

• Beğen
Tepkiler: Readerps ve Kaan.